Jak działamy?


Transport:

Ty lecisz samolotem1. Z Wrocławia, Warszawy, Gdańska, albo Krakowa! My odbieramy Cię na lotnisku w Bergamo i zawozimy do hotelu. Twoje bagaże jadą prosto z Twojego domu2  do hotelu, żebyś nie musiał się nimi przejmować.

Sprzęt narciarski przewozimy busami za dodatkową opłatą 200 zł dla lecących z Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Gdańska za komplet (1 torba lub walizka, narty w pokrowcu, buty w pokrowcu). Cały bagaż musi być dokładnie opisany. Imię nazwisko oraz nazwa hotelu a w drodze powrotnej nazwa miasta do którego ma trafić.

Informacja o odbiorze sprzętu zostanie przekazana na 1 tydzień przed wylotem, odbiór będzie miał miejsce z wyznaczonego miejsca w każdym mieście.

Możemy też zaproponować alternatywnie skorzystanie z naszej wypożyczalni nart. Cena kompletu na tydzień- 50 Euro.

Zakwaterowanie:

Mieszkamy w hotelach 3* i 4*- sam decydujesz, który standard wolisz! Zobacz więcej w zakładce OFERTA

Transfery na stoki:

TAK! mieszkanie w dolinie to fantastyczna sprawa- po pierwsze, na dole jest cieplej i nie ma śniegu, po drugie codziennie możemy jechać tam gdzie jest piękna pogoda i fantastyczne warunki śniegowe! Ale trzeba kawałek podjechać pod wyciągi. Codziennie ruszamy o 9:00 spod hotelu, a w drogę powrotną wyjeżdżamy o 17:00- pełna organizacja!

Wyżywienie:

Nakarmimy Cię! Rano przed wyjazdem zjesz śniadanie, a pod wieczór czeka na Ciebie syta, typowo włoska kolacja. W ciągu dnia do dyspozycji mamy całą masę barów i knajp na stokach. Zapytaj, a w każdej stacji pokierujemy Cię do tych, które naprawdę warto odwiedzić.

Ubezpieczenie:

Koniecznie! U nas masz to zapewnione w cenie. Współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeń AXA S.A. Nasz pakiet ubezpieczeniowy Kontynenty zawiera OKNW i OKL-SKI (KL 10,000 Euro, NNW 2,000 Euro, 200 Euro to ubezpieczenie bagażu, a AS z OC 5,000 Euro). Szczegóły: AXA Kontynenty

Nauka jazdy:

Możesz skorzystać z włosko- i angielsko-języcznych instruktorów w każdej ze stacji narciarskich. Tylko po co, skoro mamy swojego instruktora? Kliknij i zapoznaj się z naszą OFERTĄ NAUKI JAZDY


1 w związku ze zmianą polityki bagażowej linii lotniczych Ryanair, informujemy, że od nowego sezonu 2018/19 dozwolony bagaż podręczny na pokładzie samolotu to mała torba lub plecak nie przekraczająca wymiarów 40 x 20 x 25 cm. Za małą walizkę (55 x 40 x 20 cm) obowiązuje dodatkowa dopłata (6 Euro podczas rezerwacji imprezy- by wnieść walizkę na pokład, lub 10 Euro na lotnisku- bagaż musi wtedy zostać nadany)

zawsze staramy się znaleźć punkt, z którego odbierzemy bagaże całej grupy- jeśli lecisz z Wrocławia, przywieź je proszę do biura w Bielanach Wrocławskich