Dolina Aosty samolotem – narty w zasięgu ręki.

 

Od kilku tygodni opisujemy walory narciarskie Doliny Aosty. Wierzymy, że nikt już nie ma wątpliwości że warto się tu wybrać. Pozostaje jednak kwestia odległości z Polski. Pozwólcie, że przedstawimy nasz sposób na to by Valle d’Aosta była bliżej niż Wam się wydaje. Pomogą nam w tym połączenia lotnicze. Kto powiedział, że na narty nie można wybrać się samolotem?

Dolina Aosty to niemal najbardziej wysunięty na zachód włoski region. Sprawia to, że dzieli Nas od niej kawał drogi. Odległość z Warszawy to niemal 1700 km. W związku z tym wydaje się, że dużo łatwiej dostępne są ośrodki w Austrii lub Południowym Tyrolu. Ale to tylko pozory😊. Wyjazd z Polski nawet do najbliższych alpejskich kurortów wiąże się z kilkunastogodzinną trasą samochodem, z pakowaniem auta, korkami, różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami po drodze, a na końcu zmęczeniem podróżą. Ale na szczęście istnieje alternatywa, którą dla Was stworzyliśmy – Dolina Aosty samolotem!

Co powiecie na podróż do oddalonych o 1700 km ośrodków w zaledwie 4 godziny? Dzięki nam jest to możliwe! Wystarczy stawić się na jednym z 4 obsługiwanych przez nas lotnisk. Następnie po trwającym około 2 godziny locie do Bergamo wypatrywać na lotnisku naszego przedstawiciela, który zabierze Was w dalszą drogę. Po kolejnych 2 godzinach podróży włoską autostradą znajdziecie się w samym sercu Doliny Aosty. Brzmi kusząco, prawda?

Być może nurtuje Was pytanie: A co z bagażami? Przecież wyjazd na narty wiąże się z zabraniem dużej ilości rzeczy. Jak to wszystko zabrać ze sobą na lotnisko? Ile to będzie kosztować? Zadbaliśmy także o to! Komfort podróży naszych klientów jest dla nas najważniejszy. Dlatego kilka dni przed planowanym wyjazdem zjawi się u Was w domu nasz kierowca. Zabierze Wasz bagaż i sprzęt narciarski i zawiezie na miejsce! Dzięki temu będziecie podróżować tylko z niewielkim bagażem podręcznym, a reszta będzie na Was czekać w Waszym hotelu. Podobnie będzie wyglądać powrót z wyjazdu. Kilka dni po nim, Wasze bagaże dostarczymy pod drzwi😊

Od początku naszej obecności w Dolinie Aosty zastanawialiśmy się jak przybliżyć to miejsce naszym rodakom. Udało się nam to zrobić dzięki połączeniom lotniczym. Opisujemy to także na naszej stronie: TUTAJ. Sprawiliśmy, że wyjazd na narty do Valle d’Aosta jest dla każdego na wyciągnięcie ręki. Ponad to w niespotykany nigdzie indziej komfortowy sposób. Zapraszamy na narty do Dolina Aosty samolotem!

Jeden komentarz

  1. Pingback: Narty w Dolina Aosty – dlaczego z nami? | VIA Europa

Możliwość komentowania została wyłączona.