fbpx
Menu Zamknij

Jak wygląda wyjazd na narty samolotem do Włoch?

Wyprawa narciarska do tak odległego kraju jak Włochy może wydać się pięknym, ale trudnym do zrealizowania pomysłem. Tymczasem wszystko staje się prostsze, jeśli postawisz na transport lotniczy. Logistyka takiego przedsięwzięcia wymaga koordynacji, dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszych doświadczeń przelotów do Valle d’Aosta, wypracowanych przez kilkanaście lat działania w branży turystycznej. Via Europa to niewielki tour operator, dzięki czemu wyjazdy z nami zawsze stwarzają możliwość uwzględnienia oczekiwań i propozycji klientów.
Dzięki zaplanowanej z nami podróży samolotem, narty w Valle d’Aosta to projekt na wyciągnięcie ręki. Poza organizacją transportu powietrznego wiemy również, jak zająć się powierzonym sprzętem narciarskim. W efekcie na miejscu we Włoszech będą oczekiwać na Ciebie zarezerwowane noclegi, sprzęt – własny lub do wypożyczenia oraz codzienny transport do wyciągów narciarskich.

Po przeczytaniu kolejnych informacji nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości – wyjazd samolotem na stoki Valle d’Aosta leży w zasięgu Twoich możliwości!


Transport:

Ty lecisz samolotem1 z Wrocławia, Warszawy, Gdańska albo Krakowa! My odbieramy Cię na lotnisku w Bergamo i zawozimy do hotelu. Twoje bagaże jadą prosto z Twojego domu2 do hotelu, żebyś nie musiał się nimi przejmować.

Sprzęt narciarski przewozimy busami za dodatkową opłatą 200 zł dla lecących z Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Gdańska za komplet (torba lub walizka, narty w pokrowcu, buty w pokrowcu). Cały bagaż musi być dokładnie opisany: imieniem, nazwiskiem oraz nazwą hotelu, a w drodze powrotnej nazwą miasta w Polsce, do którego ma trafić. Informacja o odbiorze sprzętu zostanie przekazana na tydzień przed wylotem. Sprzęt narciarski oraz bagaże odbieramy z indywidualnie wyznaczonego adresu.

Możemy też zaproponować alternatywne skorzystanie z naszej wypożyczalni nart. Cena kompletu na tydzień – 50 euro.

Zakwaterowanie:

Mieszkamy w hotelach trzy- i czterogwiazdkowych. Do Ciebie należy decyzja, który standard wybierzesz! Więcej o hotelach dowiesz się w zakładce NASZE HOTELE

Transfery na stoki:

Mieszkanie w dolinie to fantastyczna sprawa – po pierwsze, na dole jest cieplej i nie ma śniegu, po drugie – codziennie możemy jechać tam, gdzie jest piękna pogoda i fantastyczne warunki śniegowe! Wymaga to jednak niedługiego przejazdu do stacji narciarskich. Codziennie ruszamy o 9:00 spod hotelu, a w drogę powrotną wyjeżdżamy o 17:00. Sprawnie, szybko, na czas – z naszym transportem cała Dolina Aosty stoi przed Tobą otworem.

Wyżywienie:

Nie musisz martwić się o wyżywienie. W zależności od wybranej opcji wyżywienia możesz delektować się włoskimi specjałami zorganizowanymi przez nas, albo na własną rękę. Rano przed wyjazdem dla wszystkich przewidziano śniadanie, a pod wieczór czeka na Ciebie syta, typowo włoska kolacja (opcja HB). W ciągu dnia do dyspozycji mamy całą masę barów i knajp na stokach. Zapytaj, a w każdej stacji skierujemy Cię do tych, które naprawdę warto odwiedzić.

Ubezpieczenie:

Trudno wyobrazić sobie wyjazd na narty bez asekuracji. Oferujemy ubezpieczenie w cenie usługi. Współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeń AXA S.A. Nasz pakiet ubezpieczeniowy Kontynenty zawiera OKNW i OKL-SKI (KL 10 000 euro, NNW 2000 euro, 200 euro to ubezpieczenie bagażu, a AS z OC 5000 euro). Szczegóły tutaj: AXA Kontynenty

Zalecamy też wyrobienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), która w razie potrzeby, bezgotówkowo pokrywa wszelkie koszty niezbędnych świadczeń medycznych na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły: ULOTKA EKUZ

Nauka jazdy:

Możesz skorzystać z anglojęzycznych instruktorów w każdej ze stacji narciarskich. Tylko po co, skoro mamy swojego instruktora? Kliknij i zapoznaj się z naszą OFERTĄ NAUKI JAZDY


1 W związku ze zmianą polityki bagażowej linii lotniczych Ryanair, informujemy, że od nowego sezonu 2018/19 dozwolony bagaż podręczny na pokładzie samolotu to mała torba lub plecak nieprzekraczające wymiarów 40 x 20 x 25 cm. Za małą walizkę (55 x 40 x 20 cm) obowiązuje dodatkowa dopłata (6 Euro podczas rezerwacji imprezy – by wnieść walizkę na pokład, lub 10 Euro na lotnisku – bagaż musi wtedy zostać nadany).

2Zawsze staramy się znaleźć punkt, z którego odbierzemy bagaże całej grupy.

Podziel się: