Kim jesteśmy?

 

Agencja turystyczna Via Europa to Polska firma z tradycją od 1993 roku. Prowadzona rodzinnie, dzięki czemu kontakt jest bezpośredni z założycielami firmy, a oferta bezpieczna i dopasowana do potrzeb klienta.

Specjalizujemy się w wyjazdach narciarskich „SKI SAFARI” dla firm, osób indywidualnych i rodzin z dziećmi.
Cały sezon zimowy czekamy na was w słonecznej dolinie Aosty we Włoszech, żeby wspólnie szusować w pięciu różnych ośrodkach narciarskich ze wspaniałym widokiem na najwyższe szczyty Europy.

Lata współpracy z regionem pozwoliły nam wynegocjować dla naszych klientów najlepszą cenę karnetów. Dzięki nim macie dostęp do ponad 1000 km tras zjazdowych i wyjazdu najnowocześniejszą kolejką na świecie zwaną ósmym cudem świata- Skyway Montebianco, z której rozpościera się wspaniały widok na całą dolinę i szczyt Mont Blanc.

To jedyne miejsce w Europie gdzie podczas jednego wyjazdu możecie jeździć na nartach w 3 różnych krajach, przy najwyższych szczytach Europy po pięknie przygotowanych, pustych, bezpiecznych dla twojej rodziny trasach. Dla doświadczonych freeriderów możliwość zjazdu poza trasami z Mont Blanc. Każdy kto kocha puch, adrenalinę i piękne widoki musi tego spróbować!

Dolatujecie do nas samolotem, z bagażem podręcznym. Wasze walizki i sprzęt narciarski odbieramy kilka dni przed wylotem z domu.

Jeśli kochasz narty, słońce, piękne widoki, puste przygotowane trasy. Cenisz sobie wygodę, bezpieczeństwo i standard, napisz do nas lub zadzwoń.

 


NASZA KADRA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI