fbpx
Menu Zamknij

ZIMA

Wyjazdy na narty do Włoch – Dolina Aosty

Nie bez powodu jazdę na nartach nazywa się białym szaleństwem. Każdy miłośnik tej formy sportu i rekreacji, dotknięty nieuleczalnym bakcylem szusowania, stale dąży do przekraczania kolejnych barier. Prędzej czy później zapragniecie Państwo znaleźć się na trasach narciarskich liczonych w kilometrach, świetnie przygotowanych i utrzymanych, z wygodnymi noclegami i zapleczem gastronomicznym.

ViaEuropa to rodzinna firma z tradycjami, organizująca wyjazdy narciarskie od 1993 roku. Jej pracownicy doskonale rozumieją, że w takim miejscu, jak Alpy Włoskie nie chcieliby Państwo tracić czasu na zajmowanie się logistycznymi szczegółami. Oferta touroperatora to zatem znakomicie zorganizowany wyjazd na narty do Włoch, którego celem jest Valle d’Aosta, znana w Polsce jako Dolina Aosty.

Czarujące miejsce u stóp czterotysięczników

Spośród innych górskich regionów Italii to miejsce wyróżnia się wysokością położenia i zapierającymi dech w piersiach widokami. W najwyżej wypiętrzonej części Alp, przy granicy z Francją i Szwajcarią, teren u podnóża majestatycznych stoków Mont Blanc (Courmayeur) i Matterhornu (Cervinia) opiera się o kolejnych osiem szczytów, położonych powyżej 4000 metrów n.p.m. Biuro podróży zapewnia najlepsze warunki zakwaterowania i transportu do ośrodków zimowych w Dolinie Aosty. Należą one do najlepszych w Europie.

Przyjeżdżając tutaj, zyskuje się dostęp do setek kilometrów zróżnicowanych tras w kilku miejscowościach Valle d’Aosta. Z jednego do drugiego końca doliny można przejechać w zaledwie 45 minut. Dzięki temu najlepszą opcją wyprawy na narty dla osób poszukujących niezwykłych doznań i swobodnej jazdy będzie narciarskie ski safari w Dolinie Aosty. Można je urządzić na trasach o różnym stopniu trudności. Niezapomniane wrażenia – gwarantowane!

Zorganizowane wyjazdy narciarskie

Poza trasami każdy hotel gwarantuje oryginalny klimat i wiele propozycji na wieczór po całodziennej jeździe na nartach. Dolina Aosty to rejon o przebogatej tradycji, w której mieszają się wpływy kulturowe Francji i Włoch, najbardziej widoczne w niepowtarzalnych smakach regionalnej kuchni. Biuro podróży działa w tym rejonie już od kilkunastu lat, gwarantując najlepsze warunki zorganizowanego wyjazdu narciarskiego. Firma zapewnia sprawną organizację przelotu i transportu sprzętu sportowego. Dokonuje rezerwacji noclegów w sprawdzonych hotelach z dwoma posiłkami dziennie, a w razie potrzeby zajmie się również organizacją szkolenia na stoku. Najpiękniejszy narciarski zakątek Alp czeka na Państwa przybycie. Możecie Państwo oddać się wyłącznie przyjemnościom, jakie daje zorganizowany wyjazd narciarski – całą resztą zajmie się ViaEuropa!


NASZA KADRA

Podziel się: