Doskonała organizacja

Samolotem na narty do Włoch:
SkiSafari w Valle d'Aosta!

Lato czy zima?
Z nami masz wybór!
Nasza oferta zapewni Tobie i Twoim znajomym niezapomniane wrażenia niezależnie od pory roku. Gwarantujemy satysfakcję z wyjazdu i w pełni zorganizowaną podróż.
Zimą zapraszamy na SkiSafari do Doliny Aosty we Włoszech - 6 dni na nartach to 5 różnych stacji narciarskich do odkrycia!
Latem- na nasze autorskie wyprawy rowerowe po Europie!
0
Lat
w branży
0
Hoteli
3⭐️ i 4⭐️
0 k+
Udanych wyjazdów
Nasza oferta

Polecane wyjazdy

SKISAFARI
3,990.00PLN

Lecisz
na lekko!

Twój sprzęt i bagaż czeka
na Ciebie w hotelu!
Jak działamy

Dowiedz się więcej
o wspólnych wyjazdach

Transport

Z nami masz do wyboru aż 7 lotnisk w Polsce! Loty odbywają się z Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania, Krakowa albo Lublina. Lecisz tylko z małym bagażem podręcznym. Autokar (lub bus) czeka na lotnisku w Bergamo (Mediolan). Po zebraniu całej przylatującej grupy, autokar rusza do hotelu.

Bagaże

Sprzęt narciarski przewozimy busem z Polski prosto do hotelu. Cena obejmuje przewiezienie kompletu sprzętu, tzn.: torby lub walizki, nart i butów w pokrowcach. Sprzęt narciarski oraz bagaże odbierane są indywidualnie. Informacja o miejscu i czasie odbioru jest przekazywana na tydzień przed wylotem.

Zakwaterowanie

Oddajemy do Waszej dyspozycji 5 różnych hoteli 3 i 4- gwiazdkowych, zlokalizowanych w centralnej części Doliny Aosty w miasteczkach Saint Vincent i Chatillon. W zależności od wybranej opcji czekają w nich na Was sauny, baseny, centrum SPA, sale gier i zabaw oraz miejsca do spędzenia wieczorów w gronie znajomych.

SkiSafari

Lokalizacja naszych hoteli w dolinie, w miejscowościach Chatillon i Saint Vincent, umożliwia jazdę na nartach w różnych stacjach narciarskich Doliny Aosty. Codziennie rano decydujemy, gdzie tego dnia będziemy szusować w zależności od warunków pogodowych. W ciągu 6 dni jazdy odwiedzamy 5 różnych ośrodków.

Wyżywienie

W zależności od wybranej opcji wyżywienia można delektować się włoskimi specjałami. Rano przed wyjazdem na narty dla wszystkich przewidziano śniadanie, a pod wieczór sytą, typowo włoską kolację (opcja HB). W ciągu dnia, do dyspozycji narciarzy będzie cała masa barów i restauracji.

Ubezpieczenie

Zapewniamy podstawowe ubezpieczenie w cenie wyjazdu. Współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeń WIENER S.A. Oferowany pakiet ubezpieczeniowy „Ubezpieczeni w podróży” zawiera OKNW i OKL-SKI (KL 10 000 euro, NNW 1250 euro, 200 euro to ubezpieczenie bagażu, 500 Euro ubezpieczenie sprzętu sportowego, a AS z OC 10000 euro).

Od naszych Klientów

Opinie Klientów biorących
udział w naszych wyjazdach

Pełni pasji i zapału

Nasza Kadra

ViaEuropa
Razem przez Europę
Do następnego wyjazdu pozostało
dni
godz
min
sek

Logowanie